

13 990,00 kr*
Priserna är inklusive moms.
Leveranstid 15-21 arbetsdagar
Frakt från 750,00 kr
Produktnummer: 1000029062


visunext - Tjänster
Produktinformation
- Max. möjliga enhetsdimensioner med displaydjup 30mm: BxH 1304x760mm
- För djupare enheter reduceras de möjliga enhetsmåtten.
- Byggnadstyp: motorhuvsskåp smal 400 bredd
- Plats för en plattskärm Universal justerbar,
- Tillbehörsfack med två justerbara avdelare
Design:
- 10,0mm björkplywood med ABS -beläggning/RW svart
- 30mm aluminium kantskydd
- stora bollhörn
- 4 stora fjärilar
- 8 infällda fällhandtag medium
- 4x 100mm Bluewheels (2 av dem med broms)
- Insidan fodrad med skum
- External dimensions approx.:LxWxH 1447x397x986mm inkl. hjul
Teknisk data
| Namn | Casetec Universal-Flightcase för 42" - 55" Smal Bildskärm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000029062 |
| Tillverkarens artikelnummer | 464795-4255 |
| Modellnamn | Universal-Flightcase |
| Tillverkare | Casetec GmbH |
| Produkttyp | Flightcase |
| Produktbredd | 144,7 cm |
| Produkthöjd | 98,6 cm |
| Produktdjup | 39,7 cm |
| Produktvikt | 20 kg |
| Färg | svart |
| Tillstånd | Ny |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| Casetec GmbH |
| Rudolf-Diesel-Str.3 |
| 42477 Radevormwald |
| Germany |
| 49 2195-68997-0 |
| info@casetec.de |
