















5 999,00 kr*
107,00 kr
- Typ av fäste Display/TFT/TV
- Fästets användningsområde singelsupport
- Produktvikt 5 kg


Köps ofta tillsammans
Produktinformation
Säker väggmontering för utomhusbruk - WH OH24B för Samsung OH24B
WH OH24B är ett mycket väderbeständigt väggfäste för utomhusbruk som är speciellt utvecklat för Samsung OH24B utomhusskärm. Det imponerar med sin skärmspecifika passform, flexibla monteringsalternativ och hållbara material. Oavsett om det är i stående eller liggande format - det här fästet ger ett säkert grepp och skyddar samtidigt tekniken utomhus.
Tekniska höjdpunkter vid en överblick:
Kompatibel med: Samsung OH24B utomhusskärm
Monteringsriktning: Liggande eller stående
Avmonteringsskydd via stöldskyddande skruv på baksidan
Resitorx-verktyg ingår
Yta: Mycket väderbeständig, korrosionsbeständig pulverlackering av plast
Robust teknik möter funktionell design
Det specialanpassade skärmfästet gör det enkelt och säkert att fästa Samsung OH24B-bildskärmen - både i liggande och stående läge. Ventilationsöppningar runt om förhindrar värmeuppbyggnad och bidrar till en lång livslängd för skärmen. Dessutom förhindrar ett frigöringslås på baksidan obehörig åtkomst - lämpligt säkerhetsverktyg ingår i leveransomfattningen.
Teknisk data
| Namn | Hagor WH OH24B Utomhusväggfäste, specifikt för Samsung OH24B |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000034952 |
| GTIN/EAN | 4250058557490 |
| Tillverkarens artikelnummer | 5749 |
| Modellnamn | WH OH24B |
| WEEE-nummer | DE97680110 |
| Tillverkare | Hagor |
| Produkttyp | Väggfäste |
| Typ av fäste | vägg |
| Fästets användningsområde | singelsupport |
| Minsta Understödd storlek | 24" |
| Max. Understödd storlek | 24" |
| Produktbredd | 57,3 cm |
| Produkthöjd | 34,2 cm |
| Produktdjup | 12,3 cm |
| Produktvikt | 5 kg |
| Färg | svart |
| Tillstånd | Ny |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |

