HPE J9150D Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF-transceiver, plug-in-modul
Artikel nr: 1000038828Ny


3 499,00 kr*
Priserna är inklusive moms.
Leveranstid 5-8 arbetsdagar
Frakt från 107,00 kr
Produktnummer: 1000038828


visunext - Tjänster
Produktinformation
HPE Networking Instant On – SFP+-transceivermodul – 10GbE – 10GBase-SR – SFP+ / LC multimode – upp till 300 m – för HPE
Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX; CX 8360
Teknisk data
| Namn | HPE J9150D Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF-transceiver, plug-in-modul |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000038828 |
| GTIN/EAN | 0190017245935 |
| Tillverkarens artikelnummer | J9150D |
| Modellnamn | J9150D |
| Tillverkare | HPE |
| Produkttyp | Tillbehör för signalhantering |
| Produktbredd | 1,5 cm |
| Produkthöjd | 1,3 cm |
| Produktdjup | 5,6 cm |
| Produktvikt | 0,2 kg |
| Färg | Silber |
| Tillstånd | Ny |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |