3-5 arbetsdagar Endast 1 finns tillgängligt. Redo att levereras omedelbart. Leveranstid 3-5 arbetsdagar
Frakt från 107,00 kr
Produktnummer: 1000009227
- Typ av fäste vägg
- Minsta Understödd storlek 55"
- Max. Understödd storlek 80"
- Max vikt 75 kg


visunext - Tjänster
Produktinformation
PFD 6810 är ett robust och elegant väggfäste som kommer med ett integrerat lås och kan lutas upp till 15 grader.
Västet passar för displayer mellan 55 och 80 tum och har en bärkraft på upp till 75 kg
Teknisk data
| Namn | Vogels PFW 6810 väggfäste för displayer, lutbar |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000009227 |
| GTIN/EAN | 8712285334184 |
| Tillverkarens artikelnummer | 7368100 |
| Tillverkare | Vogels |
| Produkttyp | Displayfäste |
| Typ av fäste | vägg |
| Fästets användningsområde | singelsupport |
| Minsta Understödd storlek | 55" |
| Max. Understödd storlek | 80" |
| Max vikt | 75 kg |
| Minsta Mount Längd | 0 cm |
| Max. Mount Längd | 0 cm |
| VESA standard | 75 x 75 , 100 x 100 , 200 x 100 , 200 x 200 , 300 x 200 , 300 x 300 , 400 x 100 , 400 x 200 , 400 x 300 , 400 x 400 , 500 x 400 , 600 x 200 , 600 x 400 , 700 x 400 , 800 x 400 |
| Färg | svart |
| Tillstånd | Ny |
| Garantitid | 24 Månad |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| Vogel's Products BV |
| In den Fichten 34 |
| 32584 Löhne |
| Germany |
| (0) 5731 – 869170 |
| info.de@vogels.com |
