

99,99 kr*
107,00 kr


Produktinformation
Med dessa balansvikter kan du lägga till vikt till din celexon Adjust-W pylon (SKU: 1000028505 eller 1000028506) för att kompensera för monterade laster.
Dessa placeras enkelt i viktkorgen på höger och vänster sida av pylonen och justeras för att balansera vikten av din utrustning på pylonen.

Då detta är dubbla pylon system måste alltid hälften av den hängande lasten fördelas som en motvikt i viktkorgarna för att uppnå viktbalans.
Vikten måste fördelas jämnt mellan båda pylonkorgarna.
I leveransen av ditt Adjust-W pylonsystem från celexon finns det redan motvikter som täcker de klassiska displayvikterna i varje fall. De vikter som ska köpas här är extra vikter, om du någonsin vill justera din utrustning eller installera ytterligare utrustning (t.ex. videobars, ljudbars etc.).
SUPPLY
1x celexon balanseringsvikt 0,8 kg för Adjust-W pylonsystem
Teknisk data
| Namn | celexon utjämningsvikt 0.8 kg för Adjust-W pylonsystem |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000028515 |
| GTIN/EAN | 4260094745348 |
| Tillverkarens artikelnummer | 1000028515 |
| Modellnamn | Adjust-W |
| WEEE-nummer | DE40161055 |
| Tillverkare | celexon |
| Produkttyp | Monteringsmaterial |
| Produktbredd | 7 cm |
| Produkthöjd | 2 cm |
| Produktdjup | 7 cm |
| Produktvikt | 0,8 kg |
| Tillstånd | Ny |
| Garantitid | 24 Månad |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |