

6 599,90 kr*
750,00 kr


Produktinformation
Med vår "celexon Expert whiteboard wing set for 75" displays" kan du utöka din arbetsyta på ditt celexon Adjust-W pylonsystem med 2 emaljerade whiteboardvingar som kan skrivas på båda sidor med avtorkningsbara markörer.
Vingarna är inramade runt om med en aluminiumram, har rundade hörn för att skydda användarna och deras emaljyta är särskilt hållbar, reptålig och lätt att rengöra, vilket gör dem idealiska för daglig, intensiv användning i skol- och undervisningsmiljöer.

Vingarna kan fästas på din befintliga celexon pylon "Adjust-W" för 75" displayer (SKU: 1000028505) med några enkla steg av 2 personer. Tack vare de intelligent utformade gångjärnen är de kompatibla med alla vanliga 75-tumsskärmar på marknaden. Du kan därför utöka ditt system med vingsetet utan några bekymmer.
gångjärnset finns i olika storlekar TÜV-certifieringen av ditt celexon Adjust-W pylonsystem bibehålls naturligtvis när vingpaketet är professionellt monterat. celexon erbjuder alternativt också vingar med lineaturer (SKU: 1000028512) för Adjust-W pylonsystemet. Dessa pianon är specialtillverkade av oss enligt dina krav. Varierande linjeringar (SKU: 1000028516 ) är möjliga. Leveransens omfattning 1x celexon Expert whiteboardvingar för 75" skärmar (set)
2x gångjärn
1x bumpers
lämpligt antal balanseringsvikter för insättning i ditt befintliga pylonsystem
monteringsskruvar
Teknisk data
| Namn | Celexon Expert whiteboardvinge för 75" skärmar |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000028510 |
| GTIN/EAN | 4260094745324 |
| Tillverkarens artikelnummer | 1000028510 |
| Modellnamn | Whiteboardflügel |
| Variant | Utan linjer |
| WEEE-nummer | DE40161055 |
| Tillverkare | celexon |
| Produkttyp | Pylonbräda |
| Diagonale | 75" |
| Vingbeläggning | Emalj i stål |
| Vingramens färg | Silver |
| Produktvikt | 17,6 kg |
| Färg | vit |
| Tillstånd | Ny |
| Garantitid | 24 Månad |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |