

41 761,78 kr*
Priserna är inklusive moms.
Leveranstid 5-8 arbetsdagar
Frakt från 107,00 kr
Produktnummer: 1161191
- Min. Projektionsratio 7,2
- Max. Projektionsratio 10,12


visunext - Tjänster
Produktinformation
Objektivet ELPLL08 erbjuder en projektionsfaktor på 7,21:1 till 10,12:1 för modellerna EB-L1050U till EB-L1075U. För serierna EB-L1490U till EB-L20000U ligger faktorn på 5,27:1 till 7,41:1 och för EB-L12000Q på 5,1:1 till 7,17:1. Den är kompatibel med dessa projektorer i EB-L-serien.
Teknisk data
| Namn | Epson Objektiv ELPLL08 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1161191 |
| GTIN/EAN | 8715946614434 |
| Tillverkarens artikelnummer | V12H004L08 |
| Modellnamn | ELPLL08 |
| Tillverkare | Epson |
| Produkttyp | Projektorobjektiv |
| Min. Projektionsavstånd | 0 cm |
| Max. Projektionsavstånd | 0 cm |
| Min. Projektionsratio | 7,2 |
| Max. Projektionsratio | 10,12 |
| Funktioner | Motoriserad lins |
| Produktvikt | 0 kg |
| Tillstånd | Ny |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Nedladdningar
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
