

41 761,77 kr*
Priserna är inklusive moms.
Leveranstid 8-15 arbetsdagar
Frakt från 107,00 kr
Produktnummer: 1161327


visunext - Tjänster
Produktinformation
Objektivet ELPLW06 har en projektionsfaktor på 1,62 till 2,22:1 för modellerna EB-L1050U till EB-L1075U. För serierna EB-L1490U till EB-L20000U ligger faktorn på 1,19 till 1,62:1 och för EB-L12000Q på 1,15 till 1,57:1. Den är kompatibel med dessa specifika projektorer i EB-L-serien.
Teknisk data
| Namn | Epson objektiv ELPLW06 för EB-L1500/L1505 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1161327 |
| GTIN/EAN | 8715946614359 |
| Tillverkarens artikelnummer | V12H004W06 |
| Modellnamn | ELPLW06 |
| Tillverkare | Epson |
| Produkttyp | Projektorobjektiv |
| Min. Projektionsavstånd | 0 cm |
| Max. Projektionsavstånd | 0 cm |
| Min. Projektionsratio | 0 |
| Max. Projektionsratio | 0 |
| Funktioner | Motoriserad lins |
| Produktvikt | 0 kg |
| Tillstånd | Ny |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Nedladdningar
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
