

174 998,75 kr*
Priserna är inklusive moms.
Leveranstid 4-6 veckor
Frakt från 107,00 kr
Produktnummer: 1000006309
- Typ av objektiv ultra wide
- Min. Projektionsratio 0,35
- Max. Projektionsratio 0,35


visunext - Tjänster
Produktinformation
Objektivet ELPLX02WS har en projektionsfaktor på 0,35:1 för modellserierna EB-L1490U till EB-L20000U. För projektorn EB-L12000Q är den specifika projektionsfaktorn 0,34:1. Det är kompatibelt med dessa högpresterande projektorer i EB-L-serien.
Teknisk data
| Namn | Epson ELPLX02W objektiv UST för L1500/1700 serien |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000006309 |
| GTIN/EAN | 8715946665689 |
| Tillverkarens artikelnummer | V12H004Y0B |
| Modellnamn | ELPLX02W |
| Projektionsavstånd | Ultrakort kastavstånd |
| Tillverkare | Epson |
| Produkttyp | Projektorobjektiv |
| Typ av objektiv | ultra wide |
| Min. Projektionsavstånd | 0 cm |
| Max. Projektionsavstånd | 0 cm |
| Min. Projektionsratio | 0,35 |
| Max. Projektionsratio | 0,35 |
| Funktioner | Motoriserad lins |
| Produktvikt | 0,9 kg |
| Färg | svart |
| Tillstånd | Ny |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Nedladdningar
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
