Ny


106 248,75 kr*
Priserna är inklusive moms.
Leveranstid 11-15 arbetsdagar
Frakt från 107,00 kr
Produktnummer: 1000038464
- Typ av objektiv Zoom
- Min. Projektionsratio 1,67
- Max. Projektionsratio 2,9


visunext - Tjänster
Produktinformation
Panasonic ET-D3LES250 3-chip DLP-projektor med zoomobjektiv 1,79–2,59:1
4K+ 1,79–2,59:1, 4K/WUXGA 1,67–2,41:1, 4K/WUXGA 2,00–2,90:1, SXGA+ 1,80–2,61:1
Kompatibla projektorer: PT-RQ45K , PT-RZ44K, PT-RQ35K2, PT-RZ34K2, PT-RQ35K, PT-RZ34K, PT-RQ32K, PT-RZ31K, PT-RS30K, PT-RQ25K, PT-RZ24K, PT-RQ18K, PT-RZ17K, PT-RZ14K, PT-RQ22K, PT-RZ21K, PT-RS20K, PT-RZ16K, PT-HTQ20
Teknisk data
| Namn | Panasonic ET-D3LES250 Zoomobjektiv för 3-chip DLP-projektor, 1,79–2,59:1 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000038464 |
| Tillverkarens artikelnummer | ET-D3LES250 |
| Modellnamn | ET-D3LES250 |
| WEEE-nummer | DE49609898 |
| Tillverkare | Panasonic |
| Produkttyp | Projektorobjektiv |
| Typ av objektiv | Zoom |
| Min. Projektionsratio | 1,67 |
| Max. Projektionsratio | 2,9 |
| Produktbredd | 17,7 cm |
| Produkthöjd | 15,4 cm |
| Produktdjup | 26,5 cm |
| Produktvikt | 4 kg |
| Färg | svart |
| Tillstånd | Ny |
| Garantitid | 24 Månad |
| Typ av garanti | införselservice Information om tjänster och stöd |
Produktsäkerhet
| Person som ansvarar för EU |
|---|
| Panasonic Deutschland |
| Winsbergring 15 |
| 22525 Hamburg |
| Germany |
| panasonic.de@eu.panasonic.com |