| Namn | Philips 75BDL4650D/00 75" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000029199 |
| GTIN/EAN | 8712581799854 |
| Tillverkarens artikelnummer | 75BDL4650D/00 |
| EPREL ID | 1564075 |
| Modellnamn | 75BDL4650D/00 |
| Tillverkare | Philips |
| Produkttyp | Non-touch Display |
| Teknologi | LCD |
| Typ av panel | IPS |
| backlight | Direct-LED |
| Upplösning | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonale | 75" |
| Format | 16:9 |
| Horisontell synvinkel | 178° |
| Vertikal synvinkel | 178° |
| Kontrast | 1 200 :1 |
| Maximal ljusstyrka | 500 cd/m² |
| run-time | 24/7 |
| Reaktionstid | 8ms |
| Bildrepetitionsfrekvens | 60Hz |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Rambredd | 14,9 mm |
| Ingångar | 1x DVI-I , 1x Displayport , 1x RS232 , 2x HDMI , 2x USB-A |
| Utgångar | 1x 3,5mm Jack , 1x Displayport , 1x HDMI , 1x RS232 |